B&B Oasi Rooms

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eigen strand

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele B&B Oasi Rooms Agropoli heeft een restaurant en ligt op binnen 6 minuten wandelafstand van Chiesa della Madonna di Costantinopoli. Dit hotel in Agropoli biedt een à-la-carterestaurant en beschikt over een locatie aan het strand met een dergelijke plaats van macht en aanbidding als de Basilica Pontificia Santa Maria de Gulia op 7 km verderop.

    Deze bed en breakfast is gelegen op een steenworp afstand van Church of Our Lady of Constantinople. B&B Oasi Rooms Agropoli is ook op 11 minuten wandelafstand van het middeleeuwse dorp Agropoli gesitueerd. De accommodatie in Agropoli bevindt zich binnen 2 km afstand van het Lido Trentova.

    Sommige kamers van dit hotel hebben een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Ze beschikken over een waterkoker en een koelkast om zelf te koken. De privébadkamers zijn voorzien van een bidet en een douche.

    Lido oasi is een restaurant in B&B Oasi Rooms, waar Italiaanse gerechten worden geserveerd.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer15065002EXT0444,IT065002C1XQ28IBPT

    Kameropties bij B&B Oasi Rooms Agropoli

    Sommige kamers van dit hotel hebben een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Ze beschikken over een waterkoker en een koelkast om zelf te koken. De privébadkamers zijn voorzien van een bidet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Comfort Driepersoonskamer

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij B&B Oasi Rooms Agropoli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van B&B Oasi Rooms Agropoli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wordt er ontbijt geserveerd in B&B Oasi Rooms?
      Ja, B&B Oasi Rooms biedt verschillende soorten ontbijt, dagelijks geserveerd in het restaurant.
    • Is er een strand beschikbaar voor gasten op het terrein van B&B Oasi Rooms?
      Ja, in B&B Oasi Rooms kunnen gasten genieten van het gemak van een privé strand op het terrein.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    B&B Oasi Rooms Agropoli